-
Drone Infinity Flight Lab Bundle
Regular price $10,499.99 USDRegular priceUnit price / per$0.00 USDSale price $10,499.99 USD -
Twin Science STEM for Sustainability School Kit
Regular price $409.00 USDRegular priceUnit price / per$0.00 USDSale price $409.00 USD -

X-Stream Wind Tunnel with Vehicle Platform Sensor
Regular price $7,199.00 USDRegular priceUnit price / per$0.00 USDSale price $7,199.00 USD -
Clearance

Rugged Robot Coral Reef Mat
Regular price $28.47 USDRegular priceUnit price / per$0.00 USDSale price $28.47 USD -
Clearance

Rugged Robot Lunar Mat
Regular price $28.47 USDRegular priceUnit price / per$0.00 USDSale price $28.47 USD -

3-D Printing: Vehicle Engineering and Design Solutions Package
Regular price $7,250.00 USDRegular priceUnit price / per$0.00 USDSale price $7,250.00 USD -

3-D Printing: Design Solutions Package
Regular price $5,200.00 USDRegular priceUnit price / per$0.00 USDSale price $5,200.00 USD -
Motion and Force Consumable Kit (120 student)
Regular price $865.00 USDRegular priceUnit price / per$0.00 USDSale price $865.00 USD -
Adaptations and Survival Consumable Kit (120 student)
Regular price $650.00 USDRegular priceUnit price / per$0.00 USDSale price $650.00 USD -
Plants Consumable Kit (120 student)
Regular price $850.00 USDRegular priceUnit price / per$0.00 USDSale price $850.00 USD -
Ocean Life Consumable Kit (120 student)
Regular price $1,075.00 USDRegular priceUnit price / per$0.00 USDSale price $1,075.00 USD -
Earth Processes Consumable Kit (120 student)
Regular price $825.00 USDRegular priceUnit price / per$0.00 USDSale price $825.00 USD -
Amazing Body Consumable Kit (120 student)
Regular price $1,050.00 USDRegular priceUnit price / per$0.00 USDSale price $1,050.00 USD -
Science Skills Consumable Kit (120 student)
Regular price $375.00 USDRegular priceUnit price / per$0.00 USDSale price $375.00 USD -
Life Cycles Consumable Kit (120 student)
Regular price $650.00 USDRegular priceUnit price / per$0.00 USDSale price $650.00 USD -
Amazing Body Mission Journal (24 pk)
Regular price $36.75 USDRegular priceUnit price / per$0.00 USDSale price $36.75 USD
HAVE MORE QUESTIONS?
Don't know which solution is right for you?
Our education advisors can help!
Book a Meeting




